Hettema Vastgoed
Hegewarren 2-25 Oudega 9216XR
Beweeg uw muis over de foto's om een groter foto te bekijken
Service Links
 
   Druk deze pagina af
   Toevoegen aan Favorieten
FOTO1 FOTO2 FOTO3 FOTO4
FOTO5 FOTO6 FOTO7 FOTO8
FOTO9 FOTO10 FOTO11 FOTO12
VERKOCHT! Chalet aan rand park bij Eernewoude en Oudega. jaarlasten: € 400,=

VERKOCHT1 Prachtig chalet te koop in Friesland.

Midden in het Friese Merengebied bij Eernewoude:  in het nationaal park De Alde Feanen, te koop aangeboden deze luxe, bijna volledig onderhoudsvrij chalet, inclusief inventaris.

Dit in nieuwstaat verkerend chalet is gesitueerd op een rustige kleinschalige Coöperatieve camping met 30 staanplaatsen (met een parklast van slechts € 400,= p.j.!) aan de rand van het Nationaal Park "DE ALDE FEANEN" nabij Oudega en Eernewoude.

Het chalet van meer dan 45 m2 staat op één van de mooiste plekjes van Camping "de Hooidammen" centraal gelegen in het waterrijke Friesland. Hier kun je zwemmen, fietsen, wandelen, vissen, varen. Bloemen, planten en vogels bestuderen vanuit de vogelkijkhutten, de 13 meter hoge uitkijktoren biedt prachtig uitzicht over de Jan Durkspolder en de Alde Feanen.

U kunt het hele jaar gebruik maken van dit chalet. Huisdieren zijn toegestaan.

Vlakbij is een ingang zodat u met de fiets, lopend of voor de aan-/ afvoer van spullen snel bij uw chalet kunt komen.

 

Indeling:

Ruime woon- en eetkamer met schuifpui, screens en rolhorren voor alle ramen.

Master bedroom met 2 persoonsbed met kastenwand.

2e slaapkamer met stapelbed en een ruime hang/legkast.

De betegelde badkamer heeft een douchecabine, wastafelmeubel, hangend toilet en

designradiator.

Verder een moderne keuken met ingebouwde koelkast, losse vrieskast, magnetron

en 4 pits gasstel met afzuigkap.

Al het keuken gerei is compleet aanwezig inclusief servies en bestek.

 

De vrijstaande schuur achter het chalet van 2 X 3 m., is o.a. geschikt voor allerlei tuingereedschap, het plaatsen van uw fietsen.

 

Overige gegevens:

Het volledig geïsoleerd en van dubbel glas voorziene chalet heeft centrale verwarming d.m.v. een Remeha combi HR ketel. Het chalet is op het zuiden gericht, zodat u de hele dag kunt genieten van de zon. Bovendien is het aangesloten op het centrale gasnet, waterleiding en riolering. Tevens is er draadloos internet.

 

De 30 leden van Coöperatieve camping "de Hooidammen" zijn gezamenlijk eigenaar van het gehele perceel van 27.000 m2. inclusief een afgesloten parkeerterrein.

Voor het lidmaatschap van de coöperatie betaalt u éénmalig een entreebedrag van € 4311,=, dat terugbetaald wordt indien u het chalet weer verkoopt. Parkkosten zijn zeer laag (€ 400,=), inclusief waterverbruik en wifi. Er bestaat eventueel een mogelijkheid tot een ligplaats voor de boot in de aangrenzende haven tegen zeer lage kosten.

Omdat het een coöperatie is, spreken we niet van een jaarplaats en blijven de leden eigenaar van het park zodat het park niet ten prooi kan vallen aan ontwikkelaars.

 

Voor boodschappen en andere voorzieningen:

Auto: Eernewoude 3,8km; Burgum 11,7km; Grou 19,5km; Drachten 13,3km en Leeuwarden 20,5km.

Fiets: Eernewoude 2,8km; Burgum 12,2km; Grou 8,6km; Drachten 12,9km en Leeuwarden 18,5km


Kenmerken
Woning Categorie:Chalets/ Stacaravans vanaf € 10.000,=
Prijs :  € 79.500 Te Koop/Beschikbaar
Bouwjaar:2014
Perceeloppervlakte:150M
Slaapkamers:2
Badkamers:1
Parkeerplaats:1-2
Dichtsbijzijnde plaats:Leeuwarden, Drachten, Heerenveen
Openbaar vervoer:Bus
:Boot
Tuin:Ja
Balkon/ terras:Ja
Berging:Ja
Dichtbij plaats:Ja
Dichtbij water/ zee:Ja
Dichtbij Bos:Ja
 


UITGELICHT

VERKOCHT! Chalet aan rand park bij Eernewoude en Oudega. jaarlasten: € 400,=
Midden in het Friese Merengebied bij Eernewoude: in het nationaal park De Alde Feanen, staat dit onderhoudsvrije chalet met veel privacy aan de rand van een kleinschalig park van 30 chalets (met een parklast van slechts € 400,= p.j.!). U kunt het hele ja
Lees verder>>
Sfeervolle woning aan de zeedijk te Zurich  Sfeervolle (o.a. mooi balkenplafond)
Sfeervolle (o.a. mooi balkenplafond) woning (130 m2 woonopp.) met z.g. “wolfskap”, aan de Waddenzeedijk. Verdieping: twee tot drie slaapkamers, indien je daarvoor de overloop benut: 1 extra slaapkamer, deze ruimte is ook te gebruiken als werkkamer. Een gr
Lees verder>>
 Gaya Indonesia Restaurant, Café, Toko en privéwoning
VERKOCHT Aan de zeedijk in Noord-Friesland bij de Waddenzee staat dit Indonesische restaurant met café en toko met Indonesische kunstnijverheid producten zoals: Indonesische meubels, kunst, sier- en gebruiksvoorwerpen. Een begrip voor de culinaire fijnpro
Lees verder>>